Skip links

Hizmetler

Ürünün tasarımından tüketici deneyimine kadar, bir ürünün yaşam döngüsünün her aşamasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak size özel ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Karton Ambalaj

Karton ambalaj ikincil ambalaj olarak içindeki ürünün taşınması, korunması, sevk edilebilir, depolanabilir ve bilgilendirici olmasını sağlar.
İlaç ve sağlık endüstrisinde üretilen tıbbi ürünlerin birincil ambalajı olan blister, ampul, flakon, şırınga vb. malzemelerin dış ambalajını, uluslararası standartlarda ve kurulduğumuz günden bu güne edindiğimiz tecrübe ile yüksek kalitede, sürdürülebilirlik ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor ve üretiyoruz.

Örnek Kutu Çeşitlerimiz
Neler Yapıyoruz?

Prospektüs

İlaç ambalajının temel bir bileşeni olan hasta bilgilendirme prospektüsleri/kullanma talimatları, yasal gereklilikleri karşılamanın yanı sıra kullanıcının önemli güvenlik ve bilgi ihtiyacını da karşılaması nedeniyle karton ambalajın içerisine konulan bir ürün tamamlayıcıdır. Kullanım talimatı, bilgi aktarımı vb. amaçlarla kullanılmaktadır.

Prospektüs/kullanma talimatlarını, ürün ve üretim süreçlerinize uygun; katlamasız, tek katlama veya çoklu katlamalı olarak üretiyoruz.

Örnek Prospektüs Çeşitlerimiz
Neler Yapıyoruz?

Özel Ürün ve Hizmetler

Ürünün tasarımından tüketici deneyimine kadar, bir ürünün yaşam döngüsünün her aşamasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak size özel ambalaj çözümleri sunuyoruz.

Plastiğin yerini alabilecek karton ambalaj, kullanıcı dostu tasarım, ürünlerinizin öne çıkmasını sağlayacak ve satın alma kararını etkileyebilecek ürüne özel uygulama ve kaplamalar, tedarik zinciri güvenliği ve optimizasyonu, mevuzatlara uyum, sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmayı sağlayacak karton ambalaj uygulamaları, küçük sipariş miktarları için operasyonel verimlilik, son teknolojiye uygun yenilikçi ve kaliteli ambalaj ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri belirlemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Örnek Özel Hizmetler Çeşitlerimiz
Neler Yapıyoruz?

Tedarikçilerimiz

İhtiyaçlarınız için
bizimle iletişime geçin

[email protected] adresine 
bir e-posta gönderin.

Contact Form Demo