[email protected] +90 (212) 655 65 57

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz: Karton ambalaj sektöründe ve ülke ekonomisi içerisinde yararlı bir kuruluş olarak hizmet vererek lider ve öncü kuruluş olmak.

Misyonumuz: Başarı ve gelişimi kendine temel ilke edinen, üretim ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaya dayalı müşteri odaklı yönetim anlayışı, teknik bilgi birikimli uzman ve eğitimli kadrosu, uygun üretim yöntemleri ve doğru teknoloji kullanımı ile kaynakların verimli kullanılması sayesinde iş verimliliğini elde ederek en kısa zamanda, en uygun fiyata ve en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak.

Değerlerimiz:

Saygı :

İnsana, çevreye, topluma, yasalara ve mesleğimize saygılı, etik kurallara uygun hareket etmek firmamız için temel gerekliliktir. Tüm çalışmalarımıza dürüst, adil ve sorumlu davranılmaktadır.

Müşteri odaklı yönetim:

Lithosan’da görev bilinci sadece üretmekle sınırlı kalmamaktadır. Olanaklar dahilinde maksimum performansı göstererek ihtiyaç duyulan ürünleri en kısa zamanda, en iyi ve en ekonomik şekilde üretimin yanı sıra, müşterimizi matbaacılıkla ilgili olarak yönlendirmek, bilgilendirmek, ihtiyaçlarını tam anlayarak çözüm üretmek ve sorunlarını sahiplenmek gibi hizmetleri de sunmaktadır. Bu bağlamda; sorunların çözümünü sadece bir görev olarak değil, aynı zamanda müşterilerimizle olan ilişkilerimizi geliştirici bir imkan olarak değerlendirmekteyiz. Ürünü müşteri gözüyle değerlendiren kalite yönetim ekibimizin katkısıyla çalışma anlayışımızın temeli olan müşteri memnuniyeti sürekli artmaktadır. Ürün tesliminden sonra da müşterilerimizle diyaloğumuz devam etmektedir. Müşteri beklentileri, talep, öneri ve eleştirileri değerlendirilerek, gerekli düzeltici ve önleyici tedbirler alınıp yeni düzenlemeler, iyileştirmeler ve yatırım planları yapılmaktadır.

 

Kalite Bilinci:

Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, şirketimizin değerinin de o kadar artacağına inanmaktayız. Bu sebeple, üretim ve yönetimin tüm birimleri sürekli olarak gözden geçirilerek, tüm faaliyetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışımız vardır.

Güvenli standartların oluşumuyla gerçekleştirilen kalite sistemi çerçevesinde, kullandığımız hammaddelerin seçiminden başlayarak üretimin her aşamasında kontrol yapılarak, tüm bulgular ERP sistemine kaydedilir ve takibi sürdürülür. Önleyici yaklaşım ile hataların oluşumu ve tekrarı engellenerek kalitenin sürekliliği sağlanmaktadır. Şirket organizasyonunun gelişimi için yapılan savurganlığı önleme, verimliliği arttırma, maliyetleri düşürme, işlem zamanlarını kısaltma, devamlı kaliteyi artırma ve sürekli iyileştirme ve geliştirme için yapılan istatistiksel çalışmalar, performans değerlendirmeleri, uygun üretim yöntemlerin seçimi, teknolojinin takibi, teknik bilgi birikimi, her biri kendi alanında uzman ve eğitimli çalışan kadromuz sayesinde iş gücü verimliğimizi arttırarak üretim ve yönetimdeki kalitemizin sürekliliğini sağlamaktadır.

Ekip Çalışması:

Güven ortamının oluşmasına zemin hazırlayan ve bu ortamın kalıcı olmasını sağlayan, etkili iletişim kurularak işbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımını destekleyen bir çalışma sistemimiz vardır.