[email protected] +90 (212) 655 65 57

Kalite Güvence

‘’ Kalite uzman kadro ve disipline dayalı organize çalışmalarımızın doğal bir sonucudur. ‘’

 

Üretimde başarı, kalitenin yanı sıra güvenilirlik, tam hizmet sunabilme, uzman ve eğitimli kadro, iş gücü ve verimliliği, uygun üretim yöntemleri ve teknolojilerinin seçimi gibi etkenlere bağlıdır. Kuruluşundan bu yana üretim kalitesini sürekli arttırmaya dayalı başarıyı ve gelişimi kendine ilke olarak benimseyen şirketimiz, bu doğrultuda organizasyonuna, kalite güvence departmanını da katmıştır.

1999 yılında bağımsız bir kuruluş olan DNV tarafından değerlendirilip ISO 9001 belgesini alarak, kaliteye bakışına yeni bir boyut kazandırmıştır. 2003 yılına gelindiğinde ise ISO 9001/2000 versiyonu Kalite Yönetim Sistemimiz, TÜV tarafından belgelendirilmiştir. Yine TÜV tarafından güncellenen ISO 9001:2008 versiyonu ile müşterilerimizin kalite gereksinimlerini karşılayacak ürün/hizmeti sunmakta ve iyi yönetim uygulamaları konusunda destek alarak kalite yönetim sistemimizi devam ettirmekteyiz.

Güvenli standartların oluşumuyla gerçekleştirilen kalite sistemi çerçevesinde, kullandığımız hammadde seçiminden başlayarak, üretimin her aşamasında kontrol yapılmakta, önleyici yaklaşım ile hataların oluşumunu engellenmesi sağlanarak kalite garanti altına alınmaktadır. ERP sistemi desteğiyle yapılan istatiksel çalışmalarla şirket organizasyonunun gelişimi, eleman performanslarının değerlendirilerek gerekli gerekli görülen konularda eğitimler ve düzenlemelerle iş gücü verimliliği sağlanmaktadır.